Dzisiaj (środa, 4 lipca) na stadionie przy ul. Ściegiennego w Kamiennej Górze odbyły się kolejne warsztaty ceramiczne.
Mali uczestnicy warsztatów kolejne metody formowania przedmiotów. Wszystkie powstałe rzeźby wypalone zostaną podczas warsztatów 11 lipca.
Warsztaty zorganizowane zostały w ramach wakacyjnej oferty Centrum Kultury w Kamiennej Górze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze