W Jakuszycach trwają zawody Pucharu Polski I kategorii w biathlonie zimowym "Celuj w Igrzyska". W zawodach biorą udział mieszkańcy gminy Lubawka i Kamiennej Góry reprezentujący kluby UKN Melafir Czarny Bór, MUKN Pod Stróżą Miszkowice oraz AZS AWF Wrocław.
Wczoraj (środa, 10 stycznia) w pierwszym dniu zawodów w kategoriach seniorskich wśród kobiet pierwsze miejsce zajęła Karolina Trzaska, a wśród mężczyzn zwyciężył Tomasz Jurczak (oboje AZS AWF Wrocław).
W kategorii junior młodszy miejsca 14 i 16 zajęły odpowiednio Wiktoria i Weronika Przemyślak oraz 12 Grzegorz Dereń (wszyscy UKN Melafir Czarny Bór/SMS Szklarska Poręba).
Wśród młodziczek Amelia Jęczmieniak zajęła 7 miejsce, Aleksandra Mikołajczyk 10, Weronika Leśniara 19 a Weronika Mikołajczyk 21 (wszystkie UKN Melafir Czarny Bór). Dziewczęta zmagały się z bardzo słabą widocznością na strzelnicy spowodowaną mgłą.
W kategorii młodzików młodszych 4 miejsce zajął Kamil Cedzidło (UKN Melafir Czarny Bór/ Zespł Szkół Publicznych Lubawka) a 12 Jakub Potoniec (MUKN Pod Stróżą / ZSP Lubawka). Wśród dziewcząt w tej samej kategorii wiekowej 2 miejsce wywalczyła Dominika Leśniara (UKN Melafir Czarny Bór / ZSP Lubawka), 8 Weronika Dyczkowska, 10 Oliwia Arendarczyk, 12 Kornelia Arendarczyk, 13 Aleksandra Szajnowska (wszystkie MUKN Pod Stróżą / ZSP Lubawka).
Dzisiaj drugi dzień zawodów.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze