Reklama

Celuj w Igrzyska w Jakuszycach

W Jakuszycach trwają zawody Pucharu Polski I kategorii w biathlonie zimowym "Celuj w Igrzyska". W zawodach biorą udział mieszkańcy gminy Lubawka i Kamiennej Góry reprezentujący kluby UKN Melafir Czarny Bór, MUKN Pod Stróżą Miszkowice oraz AZS AWF Wrocław.

 

Wczoraj (środa, 10 stycznia) w pierwszym dniu zawodów w kategoriach seniorskich wśród kobiet pierwsze miejsce zajęła Karolina Trzaska, a wśród mężczyzn zwyciężył Tomasz Jurczak (oboje AZS AWF Wrocław).

W kategorii junior młodszy miejsca 14 i 16 zajęły odpowiednio Wiktoria i Weronika Przemyślak oraz 12 Grzegorz Dereń (wszyscy UKN Melafir Czarny Bór/SMS Szklarska Poręba).

Wśród młodziczek Amelia Jęczmieniak zajęła 7 miejsce, Aleksandra Mikołajczyk 10, Weronika Leśniara 19 a Weronika Mikołajczyk 21 (wszystkie UKN Melafir Czarny Bór). Dziewczęta zmagały się z bardzo słabą widocznością na strzelnicy spowodowaną mgłą.

Reklama

W kategorii młodzików młodszych 4 miejsce zajął Kamil Cedzidło (UKN Melafir Czarny Bór/ Zespł Szkół Publicznych Lubawka) a 12 Jakub Potoniec (MUKN Pod Stróżą / ZSP Lubawka). Wśród dziewcząt w tej samej kategorii wiekowej 2 miejsce wywalczyła Dominika Leśniara (UKN Melafir Czarny Bór / ZSP Lubawka), 8 Weronika Dyczkowska, 10 Oliwia Arendarczyk, 12 Kornelia Arendarczyk, 13 Aleksandra Szajnowska (wszystkie MUKN Pod Stróżą / ZSP Lubawka).

Dzisiaj drugi dzień zawodów.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama