Od środy do piątku w Jakuszycach odbywały się ostatnie zawody w biathlonie zaliczane do cyklu Celuj w Igrzyska. Na starcie stanęli zawodnicy z powiatu kamiennogórskiego, tym razem reprezentujący klubu z innych miejscowości.
Karolina Trzaska, Natalia Surdyka, Tomasz Jurczak reprezentowali AZS AWF Wrocław. Kacper Wojciechowski, Grzegorz Dereń startowali w barwach MKS Karkonosze Sporty Zimowe. Wiktoria Przemyślak, Weronika Przemyślak, Amelia Jęczmieniak, Weronika Mikołajczyk, Aleksandra Mikołajczyk, Dominika Leśniara walczyli jako zawodnicy UKN "Melafir" Czarny Bór.
W środę Tomasz Jurczak (junior) był czwarty. W juniorkach Karolina Trzaska była druga, Natalia Surdyka ósma. W grupie młodzików Kacper Wojciechowski zajął 13 miejsce, Grzegorz Dereń 26.
W czwartek odbyły się biegi sprinterskie. Tomasz Jurczak był trzeci w juniorach. Natalia Surdyka zajęła 8 miejsce w juniorkach. Wśród młodzików Kacper Wojciechowski zajął 9 miejsce, Grzegorz Dereń był 24. W grupie młodziczek Wiktoria Przemyślak była 18, Weronika Przemyślak 21. W kategorii młodziczek młodszych Weronika Mikołajczyk była 14, Amelia Jęczmieniak 17, Aleksandra Mikołajczyk 23, Weronika Leśniara 26.
Sprinty kończyły rywalizację w tegorocznym cyklu "Celuj w Igrzyska". W klasyfikacji generalnej T. Jurczak był trzeci. K. Trzaska druga, Natalia Surdyka 6
18 marca rozegrane zostały sztafety. W juniorach Tomasz Jurczak zajął drugie miejsce ze sztafetą AZS AWF Wrocław. W kategorii juniorek Natalia Surdyka i Karolina Trzaska wygrały rywalizację (AZS AWF Wrocław). W grupie młodzików w barwach MKS Karkonosze Jelenia Góra II walczyli Kacper Wojciechowski i Grzegorz Dereń. Sztafeta zajęła 7 miejsce. W młodziczkach w stafecie UKN Melafir Czarny Bór walczyła Wiktoria Przemyślak. Sztafeta zajęła 6 miejsce. W kategorii młodziczki młodsze sztafeta UKN Melafir Czarny Bór w składzie Weronika Mikołajczyk, Aleksandra Mikołajczyk i Amelia Jęczmieniak zajęła trzecie miejsce.
Wyniki za stroną Polskiego Związku Biathlonu
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze