Reklama

Cel ? awans

Członkowie kamiennogórskiej Olimpii uczestniczyli dzisiaj (czwartek, 14 listopada) w zwyczajnym walnym zebraniu. Przyjęli sprawozdanie zarządu i wybrali nowe władze.


Jedynym kandydatem na prezesa klubu był Tomasz Szopa. W jawnym głosowaniu poparli go wszyscy obecni członkowie. Do zarządu wybrani zostali, również w jawnym głosowaniu i jednogłośnie: Jan Grzesiński, Eugeniusz Szopa, Antoni Kiepura, Daniel Wojciechowski, Leszek Misiak i Jerzy Powiertowski.

Za główne zadanie zarządu prezes uznał zapewnienie finansowania klubu. Trwają przygotowania do złożenia sprawozdania za drugie półrocze i rozliczenie dotacji z budżetu miasta. Klub liczy również na udany start w konkursie na dofinansowanie działań sportowych w 2014 roku. Na utrzymanie klubu potrzeba ok. 150 tys. zł rocznie. Już wiadomo, że do rok 2013 Olimpia skończy na minusie. W budżecie zabraknie kilkunasty tysięcy złotych.

Prezes ma również plan sportowego rozwoju klubu. Liczy, że w tym lub przyszłym roku seniorzy awansuje do IV ligi. Ma również nadzieję, że przynajmniej jedna z drużyn młodzieżowych grać będzie w lidze wojewódzkiej. Z uwagi na duże zainteresowanie grą juniorów w klubie rozważany jest utworzenie sekcji juniorów młodszych.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama