Członkowie kamiennogórskiej Olimpii uczestniczyli dzisiaj (czwartek, 14 listopada) w zwyczajnym walnym zebraniu. Przyjęli sprawozdanie zarządu i wybrali nowe władze.
Jedynym kandydatem na prezesa klubu był Tomasz Szopa. W jawnym głosowaniu poparli go wszyscy obecni członkowie. Do zarządu wybrani zostali, również w jawnym głosowaniu i jednogłośnie: Jan Grzesiński, Eugeniusz Szopa, Antoni Kiepura, Daniel Wojciechowski, Leszek Misiak i Jerzy Powiertowski.
Za główne zadanie zarządu prezes uznał zapewnienie finansowania klubu. Trwają przygotowania do złożenia sprawozdania za drugie półrocze i rozliczenie dotacji z budżetu miasta. Klub liczy również na udany start w konkursie na dofinansowanie działań sportowych w 2014 roku. Na utrzymanie klubu potrzeba ok. 150 tys. zł rocznie. Już wiadomo, że do rok 2013 Olimpia skończy na minusie. W budżecie zabraknie kilkunasty tysięcy złotych.
Prezes ma również plan sportowego rozwoju klubu. Liczy, że w tym lub przyszłym roku seniorzy awansuje do IV ligi. Ma również nadzieję, że przynajmniej jedna z drużyn młodzieżowych grać będzie w lidze wojewódzkiej. Z uwagi na duże zainteresowanie grą juniorów w klubie rozważany jest utworzenie sekcji juniorów młodszych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze