Państwo Teresa i Piotr Ciesielscy z Pisarzowic obchodzili dzisiaj (sobota, 24 lipca) jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego.
Jubilaci całe życie spędzili na terenie dzisiejszego powiatu kamiennogórskiego. Pani Teresa urodziła się w Kamiennej Górze w 1949 rok. Pan Piotr całe życie spędził w jednym domu w Pisarzowicach, w których urodził się w 1948 roku.
Państwo Ciesielscy związek małżeński zawarli 3 kwietnia 1971 roku w Kamiennej Górze. Wspólnie prowadzili gospodarstwo rolne. Mają troje dzieci i pięcioro wnucząt. Dzisiaj odebrali pamiątkowe medale przyznane przez prezydenta.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze