Reklama

Całe życie w Pisarzowicach

Państwo Teresa i Piotr Ciesielscy z Pisarzowic obchodzili dzisiaj (sobota, 24 lipca) jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego.

Jubilaci całe życie spędzili na terenie dzisiejszego powiatu kamiennogórskiego. Pani Teresa urodziła się w Kamiennej Górze w 1949 rok. Pan Piotr całe życie spędził w jednym domu w Pisarzowicach, w których urodził się w 1948 roku.

Państwo Ciesielscy związek małżeński zawarli 3 kwietnia 1971 roku w Kamiennej Górze. Wspólnie prowadzili gospodarstwo rolne. Mają troje dzieci i pięcioro wnucząt. Dzisiaj odebrali pamiątkowe medale przyznane przez prezydenta.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama