Kierowca dostawczego mercedesa zapewne nie spodziewał się problemów. Swój pojazd zostawił przy ulicy Broniewskiego w Kamiennej Górze.
Prowadzący pojazd bardzo się spieszył. Zaparkował na przejściu dla pieszych. Miał pecha. Akurat przejeżdżał radiowóz. Kierowca za sposób parkowania ukarany został mandatem.
W trakcie jego postoju doszło do kilku groźnych sytuacji na przejściu dla pieszych. Mercedes zasłonił z jednej strony przejście

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze