Dzisiaj (czwartek, 9 maja) w Krzeszowie odbyły się rozgrywki w bule. Na zabawę zdecydowało się osiem czteroosobowych drużyn.
Najmłodsza uczestniczka rozgrywek miała 7 lat. Rozgrywki zorganizowane zostały w Ekologicznym Zakątku Optymistów. Zabawa była częścią tegorocznego Fit Festivalu.
Osoby grające w bule już mogą szykować się na kolejny turniej. W czerwcu będą mogli walczyć o puchar sołtysa.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze