Podczas dzisiejszej (środa, 25 września) sesji rady miasta przedstawiona została informacja z wykonania budżetu za pierwsze półrocze. Informacja z uwagami została pozytywnie zaopiniowana przez Regionalną Izbę Obrachunkową.
Plan dochodów został wykonany w 47%. Z ponad 57 milionów 600 tysięcy zebrano 27 084 590,23 zł. Ogólny plan wydatków po wprowadzeniu w okresie sprawozdawczym zmian wyniósł ponad 54 miliony 258 tysięcy złotych natomiast wykonanie wyniosło 26 874 047,91 zł czy 50% planu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze