Reklama

Brygada KK

Sześć miesięcy pracy i piąte miejsce w kraju, to efekt udziału Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze w kampanii edukacyjnej ?Zmieniaj nawyki ? nie klimat!?.



Szkołę reprezentował ?Kwintet Klimatyczny ? Brygada KK?  w składzie: Kacper Bidziński, Grzegorz Babiarz, Marcel Wiśniewski, Kacper Kopiecki i Kornel Pustuła z opiekunem Ewą Szczerbą.

W ramach projektu młodzież przekazywała informacje dotyczące zmian w klimacie. W pierwszym etapie gimnazjaliści przygotowali metryczkę i ekologiczną mapę gminy. Podczas drugiego etapu w szkole zorganizowana została zbiórka elektroodpadów. W Gimnazjum nr 1 zebrano 6 620 kg elektrośmieci.

Po podsumowaniu punktów z obu etapów, Brygada KK zajęła piąte miejsce.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama