Reklama

Brygada KK działa

Uczniowie Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze biorą udział w ogólnopolskim konkursie "Aktywni dla klimatu". Po pierwszym etapie zajmują 11 miejsce. Teraz szykują zbiórkę elektroodpadów.


Konkurs to część kampanii edukacyjnej "Zmieniaj nawyki - nie klimat". Bierze w nim udział 186 gimnazjów z całej Polski. W pierwszym etapie oceniany był raport z diagnozą ekologiczną gminy.

Gimnazjum nr 1 reprezentuje "Brygada KK". Kacper Bidziński, Grzegorz Babiarz, Marcel Wiśniewski, Kacper Kopiecki i Kornel Pustuła pracują pod opieką Ewy Szczerby. Po pierwszym etapie Brygada zajmuje 11 miejsce.

Kolejnym zadaniem jest przeprowadzenie zbiórki elektroodpadów. Brygada organizują zbiórkę pod hasłem Elektroodpady zbierasz - klimat wspierasz!. Zbędne przedmioty będzie można przynieść do E. Szczerby 5 maja.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama