Uczniowie Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze biorą udział w ogólnopolskim konkursie "Aktywni dla klimatu". Po pierwszym etapie zajmują 11 miejsce. Teraz szykują zbiórkę elektroodpadów.
Konkurs to część kampanii edukacyjnej "Zmieniaj nawyki - nie klimat". Bierze w nim udział 186 gimnazjów z całej Polski. W pierwszym etapie oceniany był raport z diagnozą ekologiczną gminy.
Gimnazjum nr 1 reprezentuje "Brygada KK". Kacper Bidziński, Grzegorz Babiarz, Marcel Wiśniewski, Kacper Kopiecki i Kornel Pustuła pracują pod opieką Ewy Szczerby. Po pierwszym etapie Brygada zajmuje 11 miejsce.
Kolejnym zadaniem jest przeprowadzenie zbiórki elektroodpadów. Brygada organizują zbiórkę pod hasłem Elektroodpady zbierasz - klimat wspierasz!. Zbędne przedmioty będzie można przynieść do E. Szczerby 5 maja.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze