Dzisiaj (niedziela, 17 czerwca) w auli Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze rozegrany został Brydżowy Turniej Par o Puchar Burmistrza Kamiennej Góry ? Grand Prix Dolnego Śląska.
W turnieju wzięło udział 25 par. Zwycięstwo odnieśli: Maciej Rochowicz i Jerzy Rochowicz. Organizatorem zawodów był Dolnośląski Związek Brydża Sportowego.
Pełne wyniki: http://mzbskarkonosze.pl/wyniki/2018/kam/kam2018.html

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze