W ubiegły weekend w Trnavie na Słowacji odbyły się Mistrzostwa Świata federacji GPC w wyciskaniu sztangi leżąc. Wśród uczestników był, broniący mistrzowskiego tytułu, Roch Szumarowski-Plewa, komendant komisariatu policji w Lubawce.
Policjant startował w kategorii 82,5 kg Masters 3 EQ. Wywalczył tytuł Mistrza Świata. TO jego trzeci z rzędu tryumf w zawodach tej rangi. Za rok chce wystartować w kolejnych mistrzostwach świata, tym razem w Brazylii.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze