Dzisiaj (czwartek, 10 kwietnia) w Świdnicy odbył sie finał wojewódzki rozgrywek siatkarskich trójek szkół podstawowych dziewcząt i chłopców.
Strefę jeleniogórską reprezentowali chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry i dziewczęta z podstawówki ze Smolnika.
Klasyfikacja chłopców:
1M - SP 28 WROCŁAW
2M - SP 8 LUBIN
3M - SP 1 KAMIENNA GÓRA
4M - SP 1 ŚWIDNICA
Klasyfikacja dziewcząt:
1M - SP 3 KŁODZKO
2M - SP 97 WROCŁAW
3M - SP SMOLNIK
4M - SP 5 JAWOR
Chłopcy z "jedynki" rozpoczęli turniej od porażki z drużyną z Lubina (0:2). W kolejnym meczu przegrali z ekipą z Wrocławia (1:2). W meczu o brązowy medal kamiennogórzanie pokonali gospodarzy 2:0.
Pierwszy skład SP 1: Prokopowicz (kapitan), Mordarski, Paweł Skoczeń, Piotr Skoczeń (rezerwowy)
drugi skład: Cukier, Janczar, Wolak, Urban (rezerwowy)
opiekun: Andrzej Cukier
Najlepszym zawodnikiem kamiennogórskiego zespołu został Marcel Urban.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze