Reklama

Brązowe trójki

Dzisiaj (czwartek, 10 kwietnia) w Świdnicy odbył sie finał wojewódzki rozgrywek siatkarskich trójek szkół podstawowych dziewcząt i chłopców.


Strefę jeleniogórską reprezentowali chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry i dziewczęta z podstawówki ze Smolnika.

Klasyfikacja chłopców:
1M - SP 28 WROCŁAW
2M - SP 8 LUBIN
3M - SP 1 KAMIENNA GÓRA
4M - SP 1 ŚWIDNICA

Klasyfikacja dziewcząt:
1M - SP 3 KŁODZKO
2M - SP 97 WROCŁAW
3M - SP SMOLNIK
4M - SP 5 JAWOR

Chłopcy z "jedynki" rozpoczęli turniej od porażki z drużyną z Lubina (0:2). W kolejnym meczu przegrali z ekipą z Wrocławia (1:2). W meczu o brązowy medal kamiennogórzanie pokonali gospodarzy 2:0.

Pierwszy skład SP 1: Prokopowicz (kapitan), Mordarski, Paweł Skoczeń, Piotr Skoczeń (rezerwowy)
drugi skład: Cukier, Janczar, Wolak, Urban (rezerwowy)
opiekun: Andrzej Cukier

Najlepszym zawodnikiem kamiennogórskiego zespołu został Marcel Urban.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama