Dzisiaj (piątek, 15 lutego) na hali ZSZiO w Kamiennej Górze odbył się finał strefy jeleniogórskiej w halowej piłce nożnej. Dzisiaj rywalizowali chłopcy ze szkół średnich.
O zwycięstwie w finale decydowały rzuty karne, w których zawodnicy z ZSP Lubań pokonali rówieśników z LO w Zgorzelcu. Ekipa gospodarzy ZSZiO Kamienna Góra uplasowała się na trzecim miejscu. Druga drużyna z Kamiennej Góry ZSO Kamienna Góra zakończyli zawody na siódmym miejscu
Wyniki spotkań:
Grupa 1
ZSZiO Kamienna Góra ? ZSP Karpacz 1:0
LO Zgorzelec ? ZSL-G Mirsk 1:0
ZSP Karpacz- LO Zgorzelec 1:1
ZSL-G Mirsk ? ZSZiO Kamienna Góra 1:2
ZSP Karpacz ? ZSL-G Mirsk 1:2
ZSZiO Kamienna Góra- LO Zgorzelec 0:1
Grupa 2
ZSO Kamienna Góra ? ZSE Bolesławiec 0:4
ZSOiT Jelenia Góra ? ZSP Lubań 0:1
ZSE Bolesławiec ? ZSOiT Jelenia Góra 4:1
ZSP Lubań ? ZSO Kamienna Góra 5:0
ZSE Bolesławiec ? ZSP Lubań 1:3
ZSO Kamienna Góra ? ZSOiT Jelenia Góra 1:2
Pólfinały
LO Zgorzelec ? ZSE Bolesławiec 1:0
ZSZiO Kamienna Góra ? ZSP Lubań :3
Mecz o III miejsce
ZSZiO Kamienna Góra ? ZSE Bolesławiec 2:1
Finał
LO Zgorzelec ? ZSP Lubań 1:1 karne 1:2
Zawody zostały zorganizowane przez MOS Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze