Reklama

Brąz w halówce

Dzisiaj (piątek, 15 lutego) na hali ZSZiO w Kamiennej Górze odbył się finał strefy jeleniogórskiej w halowej piłce nożnej. Dzisiaj rywalizowali chłopcy ze szkół średnich.

 

O zwycięstwie w finale decydowały rzuty karne, w których zawodnicy z ZSP Lubań pokonali rówieśników z LO w Zgorzelcu. Ekipa gospodarzy ZSZiO Kamienna Góra uplasowała się na trzecim miejscu. Druga drużyna z Kamiennej Góry ZSO Kamienna Góra zakończyli zawody na siódmym miejscu

Wyniki spotkań:
Grupa 1
ZSZiO Kamienna Góra ? ZSP Karpacz 1:0
LO Zgorzelec ? ZSL-G Mirsk 1:0
ZSP Karpacz- LO Zgorzelec 1:1
ZSL-G Mirsk ? ZSZiO Kamienna Góra 1:2
ZSP Karpacz ? ZSL-G Mirsk 1:2
ZSZiO Kamienna Góra- LO Zgorzelec 0:1

Grupa 2
ZSO Kamienna Góra ? ZSE Bolesławiec 0:4
ZSOiT Jelenia Góra ? ZSP Lubań 0:1
ZSE Bolesławiec ? ZSOiT Jelenia Góra 4:1
ZSP Lubań ? ZSO Kamienna Góra 5:0
ZSE Bolesławiec ? ZSP Lubań 1:3
ZSO Kamienna Góra ? ZSOiT Jelenia Góra 1:2

Reklama

Pólfinały
LO Zgorzelec ? ZSE Bolesławiec 1:0
ZSZiO Kamienna Góra ? ZSP Lubań :3

Mecz o III miejsce
ZSZiO Kamienna Góra ? ZSE Bolesławiec 2:1

Finał
LO Zgorzelec ? ZSP Lubań 1:1 karne 1:2

Zawody zostały zorganizowane przez MOS Kamienna Góra

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama