Dzisiaj (środa, 29 maja) w Legnicy odbyły się zawody wojewódzkie w piłce nożnej dziewcząt szkół gimnazjalnych.
Uczennice gimnazjum z Marciszowa wywalczyły brązowe medale.
Skład drużyny Sandra Paluch, Magdalena Król, Martyna Cierpiał, Klaudia Pres, Żaneta Ciupak, Aleksandra Orszulak, Kinga Gołuch,Paulina Pikus, Agata Bienias, Weronika Radomska opiekun Robert Murawski.
Podziękowania za sukces należą się również Sławomirowi Celcie i Januszowi Banasiewiczowi za świetne przygotowanie dziewcząt do gry na tak wysokim poziomie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze