Dzisiaj (poniedziałek, 5 maja) w Janowicach Wielkich rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej siatkarskich dwójek dziewcząt.
W zawodach uczestniczyli mistrzowie powiatów: SP1 Kamienna Góra, SP Smolnik, SP Janowice Wielkie, SP Bogatynia, SP Lwówek Śląski, SP Bolesławiec.
W turnieju rozegranym systemem "każdy z każdym" zwyciężyła reprezentacja SP Smolnik. Wicemistrzyniami zostały siatkarki z Janowic Wielkich a drużyna z SP1 w Kamiennej Górze wywalczyła brązowy medal.
Skład reprezentacji SP1 Kamienna Góra: Aicha Sproch, Oliwia Oszmian, Kinga Wójcikowska, Jennifer Rochnowska, Vanessa Wierzbicka, Alicja Wojtkiewicz. Opiekun drużyny: Sławomir Skotarczak.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze