Reklama

Brąz dwójek

Dzisiaj (poniedziałek, 5 maja) w Janowicach Wielkich rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej siatkarskich dwójek dziewcząt.


W zawodach uczestniczyli mistrzowie powiatów: SP1 Kamienna Góra, SP Smolnik, SP Janowice Wielkie, SP Bogatynia, SP Lwówek Śląski, SP Bolesławiec.

W turnieju rozegranym systemem "każdy z każdym" zwyciężyła reprezentacja SP Smolnik. Wicemistrzyniami zostały siatkarki z Janowic Wielkich a drużyna z SP1 w Kamiennej Górze wywalczyła brązowy medal.

Skład reprezentacji SP1 Kamienna Góra: Aicha Sproch, Oliwia Oszmian, Kinga Wójcikowska, Jennifer Rochnowska, Vanessa Wierzbicka, Alicja Wojtkiewicz. Opiekun drużyny: Sławomir Skotarczak.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama