Reklama

Brakuje progów - Twoja powiatowa

- Na ul. Przyjaciół Żołnierza w Lubawce powinny być zamontowane cztery progi zwalniające, są dwa - informuje jeden z internautów.

Internauta wskazuje na znaki pionowe, które informować mają o progach. Zamontowane zostały w czterech miejscach. W dwóch miejscach rzeczywiście powstały podwyższenia nawierzchni wymuszające zwolnienia. W dwóch pozostałych są tylko znaki.

Burmistrz Sławomir Antoniewski tłumaczy, że progi brakuje bo wykonawca nie był w stanie ich kupić. Dwa progi właśnie dotarły i mają być zamontowane w przyszłym tygodniu. Wtedy oznakowanie pionowe będzie zgodne ze stanem faktycznym.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama