- Na ul. Przyjaciół Żołnierza w Lubawce powinny być zamontowane cztery progi zwalniające, są dwa - informuje jeden z internautów.
Internauta wskazuje na znaki pionowe, które informować mają o progach. Zamontowane zostały w czterech miejscach. W dwóch miejscach rzeczywiście powstały podwyższenia nawierzchni wymuszające zwolnienia. W dwóch pozostałych są tylko znaki.
Burmistrz Sławomir Antoniewski tłumaczy, że progi brakuje bo wykonawca nie był w stanie ich kupić. Dwa progi właśnie dotarły i mają być zamontowane w przyszłym tygodniu. Wtedy oznakowanie pionowe będzie zgodne ze stanem faktycznym.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze