Reklama

Wstrzymane przyjęcia

W pierwszy weekend czerwca na oddziale wewnętrznym kamiennogórskiego szpitala nie ma lekarskiej obsady na dyżury. Problem interny oznacza problemy z funkcjonowaniem innych oddziałów.

Dzisiaj wstrzymane mają zostać przyjęcia na oddział wewnętrzny. Obecni pacjenci muszą opuścić oddział przed weekendem. W wolne dni nie będzie już personelu, który mógłby się nimi zajmować. 

Jak informuje prezes Powiatowego Centrum Zdrowia Barbara Kosak trwają uzgodnienia z Urzędem Wojewódzkim i Narodowym Funduszem Zdrowia dotyczące wstrzymania przyjęć do szpitala. Formalności mają być dzisiaj dopełnione.

Prezes mówi, iż niewykluczone, że będzie musiała wstrzymać przyjęcia do szpitala. Największy problem z brakiem personelu jest na oddziale wewnętrznym. Jeden z lekarzy uległ wypadkowi, nie ma go kto zastąpić. Brak obsady na tym oddziale oznacza, że problemy z funkcjonowaniem będą miały pozostałe oddziały.

Reklama

Nadzwyczajna sesji dotycząca szpitala

Na sesji o szpitalu

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama