- Skoro to konserwacja, to informacja powinna być wcześniej- mówi Jan Łepski sołtys Pisarzowic. Jutro (4 listopada) wody nie będzie w całym sołectwie.
Aktualizacja 4.11.2015.
Z informacji sołtysa wynika, że również jutro (5 listopada) w Pisarzowicach nie będzie wody.
Sołtys rozumie, że należy konserwować i naprawiać sieć. Problem w tym że skoro jest to jedynie konserwacja to można było ją przewidzieć i poinformować wcześniej mieszkańców.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze