Z powodu prac modernizacyjnych występować będą przerwy w dostawie wody we wtorek (9 września) w Lubawce na ulicach Podgórze i Sudecka od godziny 8.00 do godzin popołudniowych.
Po przywróceniu dostaw wody może wystąpić czasowe pogorszenie jej jakości.
Za niedogodności serdecznie przepraszamy.
Wydział Wodociągów i Kanalizacji
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze