Kamiennogórscy kierowcy narzekają na brak miejsc parkingowych w mieście. Często łamią przepisy po to aby zaparkować. Służby porządkowe często ?przymykają oko? rozumiejąc desperację kierowców. Niestety kierowca renault nie może tłumaczyć się, że brakowało miejsca.
Przy Broniewskiego 1 wyznaczone miejsca postojowe są do parkowania do 10 minut. Przed przejściem dla pieszych wyznaczony jest pas wyłączony z ruchu. Dostawczy renault na kamiennogórskich numerach rejestracyjnych zaparkował właśnie w tym miejscu. Tuż obok 10 metrów wcześniej były wolne miejsca parkingowe.

Kierowca renault po zaparkowaniu wysiadł i udał się do bankomatu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze