Reklama

Brak miejsca?

 Kamiennogórscy kierowcy narzekają na brak miejsc parkingowych w mieście. Często łamią przepisy po to aby zaparkować. Służby porządkowe często ?przymykają oko? rozumiejąc desperację kierowców. Niestety kierowca renault nie może tłumaczyć się, że brakowało miejsca.

 Przy Broniewskiego 1 wyznaczone miejsca postojowe są do parkowania do 10 minut. Przed przejściem dla pieszych wyznaczony jest pas wyłączony z ruchu. Dostawczy renault na kamiennogórskich numerach rejestracyjnych zaparkował właśnie w tym miejscu. Tuż obok 10 metrów wcześniej były wolne miejsca parkingowe.

 

Kierowca renault po zaparkowaniu wysiadł i udał się do bankomatu.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama