W ramach tegorocznej edycji Fit Festivalu w gminie Kamienna Góra rozegramy został turniej w boule.
Aktualizacja 4.05.2022.
W turnieju zagrały cztery drużyny. Czwarte miejsce zajęły Młode wilki, trzecie Strażacy, drugie Malinki z Mieroszowa. Turniej wygrały Optymistki. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, zwycięzcy dodatkowo statuetkę.

fot. użyczone
Oryginalna informacja
Zawodnicy rywalizowali na torze przygotowanym kilka lat temu na terenie przy wjeździe do Krzeszowa od strony Kamiennej Góry. Wśród zawodników byli zarówno "wyjadacze" zaangażowani w tworzenie toru, jak i "żółtodzioby" poznające dopiero tajniki tego sportu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze