W sobotę (11 czerwca) w szkółce leśnej w Krzeszowie będzie kolejna okazja do poznania przyrody.
W sobotę (11 czerwca) w szkółce leśnej w Krzeszowie będzie kolejna okazja do poznania przyrody.
O godzinie 11.00 rozpocznie się Botaniczna wędrówka. W programie m.in. zajęcia plastyczne i przygotowanie zielników, spacer po lesie i łąkach z warsztatami zielarsko-botanicznymi oraz ognisko.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze