Nadleśnictwo Kamienna Góra w związku z Rokiem Botaniki postanowiło zorganizować warsztaty plastyczne, których bohaterami będą rośliny.
Uczestnicy warsztatów będą posługiwać się akwarelą. Zajęcia prowadzić będzię Anna Wiśniewska.
W planach są cztery spotkania. Szczegóły ustalone zostaną podczas pierwszych warsztatów w czwartek (28 kwietnia) o godzinie 17:00 w siedzibie Nadleśnictwa w Kamiennej Górze (ul. Bohaterów Getta 33).
Zajęcia przeznaczone raczej dla osób dorosłych i wymagane są zapisy!
[email protected]
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze