Trzy młode osoby jechały alfą romeo, która uderzyła w przydrożne drzewo na drodze z Kamiennej Góry w kierunku Wałbrzycha.
Do zdarzenia doszło dzisiaj (piątek, 8 listopada) po godzinie 21. Alfa jechała od strony Wałbrzycha. Na mokrej jezdni między skrzyżowaniem z drogą do Jaczkowa, a cmentarzem samochód najprawdopodobniej wpadł w poślizg i bokiem uderzył w drzewo. Dwie osoby przewiezione zostały do szpitala.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze