Angelika Fujar (IIb) i Patrycja Podobińska (IIa) uczennice Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze otrzymały wyróżnienie w IV Międzynarodowym Konkursie Plastyczno-Literackim "Polak to brzmi dumnie" pod hasłem "Mój bohater".
Organizatorem konkursu była Galeria im. Sleńdzińskich w Białymstoku. Konkurs skierowany był do osób od 5 do 20 roku życia z terenu całego kraju oraz środowisk polonijnych na całym świecie. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 6 czerwca 2014 roku w Sali Kameralnej Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku.
Praca Angeliki Fujar nosi tytuł "Słowacki - mój bohater". Patrycja Podobińska swoją pracę zatytułowała "Moja mama bohaterka".
Opiekunką uczniów była Beata Majda.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze