Reklama

Bohaterowie gimnazjalistów

Angelika Fujar (IIb) i Patrycja Podobińska (IIa) uczennice Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze otrzymały wyróżnienie w IV Międzynarodowym Konkursie Plastyczno-Literackim "Polak to brzmi dumnie" pod hasłem "Mój bohater".



Organizatorem konkursu była Galeria im. Sleńdzińskich w Białymstoku. Konkurs skierowany był do osób od 5 do 20 roku życia z terenu całego kraju oraz środowisk polonijnych na całym świecie. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 6 czerwca 2014 roku w Sali Kameralnej Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku.

Praca Angeliki Fujar nosi tytuł "Słowacki - mój bohater". Patrycja Podobińska swoją pracę zatytułowała  "Moja mama bohaterka".

Opiekunką uczniów była Beata Majda.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama