Jednym ze zwiastunów wiosny jest przylot bocianów. W ostatnich latach informowaliśmy o zasiedleniu gniazda przy skrzyżowaniu ulic Katowickiej i Wałbrzyskiej w Kamiennej Górze. W tym roku pierwsza wzmianka o bocianach dotyczy całego stada.
Dzisiaj (środa, 27 marca) pięć bocianów żerowało na łąkach i polach w pobliżu drogi krajowej nr 5 między Kamienną Górą a Przedwojowem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze