Reklama

Bocian z żabą

Dzieci z przedszkola przy ul. Szymrychowskiej w Lubawce przywitały dzisiaj (piątek, 21 marca) wiosnę.


Wszystkie dzieci z przedszkola oraz grupa absolwentów, obecnie uczniów pierwszej klasy szkoły podstawowej, spotkały się w jedne z przedszkolnych sal. Każda z grup przygotowała krótki występ związany z wiosną. Podczas prezentacji okazało się, że nawet bociany mogą wspólnie z żabami cieszyć z nadejścia wiosny.

Czekając na wiosnę dzieci krzyczały ? Zima, zima odchodzi, wiosna, wiosna przychodzi.

Po prezentacji przyszła pora na wyjście z przedszkola z Marzannami. Dzieci ustawiły się wokół ogniska, na którym spłonęły kukły.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama