Dzieci z przedszkola przy ul. Szymrychowskiej w Lubawce przywitały dzisiaj (piątek, 21 marca) wiosnę.
Wszystkie dzieci z przedszkola oraz grupa absolwentów, obecnie uczniów pierwszej klasy szkoły podstawowej, spotkały się w jedne z przedszkolnych sal. Każda z grup przygotowała krótki występ związany z wiosną. Podczas prezentacji okazało się, że nawet bociany mogą wspólnie z żabami cieszyć z nadejścia wiosny.
Czekając na wiosnę dzieci krzyczały ? Zima, zima odchodzi, wiosna, wiosna przychodzi.
Po prezentacji przyszła pora na wyjście z przedszkola z Marzannami. Dzieci ustawiły się wokół ogniska, na którym spłonęły kukły.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze