Uwaga kierowcy, policja ma nową metodę na wykrywanie przypadków łamania prawa na drogach. W wybranych punktach drogę obserwuje przeszkolony bocian. Pojazdy, których kierowcy łamią prawo, są przez niego oznakowane, co ułatwia zatrzymanie przez funkcjonariuszy. Dobra informacja dla kierowców jest taka, że bocian niedługo odleci do ciepłych krajów. Chociaż nie jest to pewne, skuteczność kontroli jest tak duża, że policjanci namawiają go do pozostania w Polsce.
A na poważnie, kierowcy jadący przez zjazd Kamienna Góra Południe, czyli między Pisarzowicami a Kamienną Górą, informują o bocianie stojącym na jednej z przydrożnych latarni. Ptak bacznie obserwuje otoczenie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze