Reklama

Zakończenie cyklu wakacyjnych turniejów siatkówki o puchar wójta gminy Podgórzyn

Zakończył się cykl wakacyjny turniejów siatkówki o puchar wójta gminy Podgórzyn. Zawody organizowało stowarzyszenie Milanos. W turnieju grały dwie drużyny z powiatu kamiennogórskiego.

Drugi, a zarazem ostatni, turniej rozegrany został w Miłkowie w niedzielę. Zawody wygrał Bóbr Marciszów, kamiennogórscy statyści zajęli czwarte miejsce.

W całym cyklu również wygrał marciszowski Bóbr (17 punktów). Drugie miejsce zajęła MKP Jelenia Góra *15 punktów), trzecie Lampiony Jelenia Góra & punktów). Statyści zajęli piąte miejsce (3 punkty).

Reklama

Projekt "Wakacyjne turnieje siatkówki z Milanos" jest współfinansowany przez Gminę Podgórzyn w ramach realizacji zadania publicznego: Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Milanos
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama