Zakończył się cykl wakacyjny turniejów siatkówki o puchar wójta gminy Podgórzyn. Zawody organizowało stowarzyszenie Milanos. W turnieju grały dwie drużyny z powiatu kamiennogórskiego.
Drugi, a zarazem ostatni, turniej rozegrany został w Miłkowie w niedzielę. Zawody wygrał Bóbr Marciszów, kamiennogórscy statyści zajęli czwarte miejsce.
W całym cyklu również wygrał marciszowski Bóbr (17 punktów). Drugie miejsce zajęła MKP Jelenia Góra *15 punktów), trzecie Lampiony Jelenia Góra & punktów). Statyści zajęli piąte miejsce (3 punkty).
Projekt "Wakacyjne turnieje siatkówki z Milanos" jest współfinansowany przez Gminę Podgórzyn w ramach realizacji zadania publicznego: Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze