W sobotę (6 października) w Pęgowie odbyły się Mistrzostwa Polski w szachach błyskawicznych zawodników do rankingu 2000.
W turnieju wystartowało 120 zawodników. UKS Debiut Przedwojów reprezentowało dwóch zawodników. Junior Aleksander Wilk z wynikiem 11,5 punktów z 22 partii został Mistrzem Polski w kategorii do rankingu FIDE 1400 (56 miejsce w klasyfikacji generalnej). Wojciech Guziewicz zakończył rywalizację mając 9,5 pkt (87 miejsce w klasyfikacji generalnej, 39 wśród zawodników z rankingiem 1601-1800).

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze