Nad zalewem w Kamiennej Górze pojawiła się problem znany do tej pory z brzegów Bukówki. Miłośnicy rekreacji nad wodą wjeżdżają i parkują możliwie najbliżej brzegu.
Wjazd pojazdami mechanicznymi na teren Ośrodka Wypoczynku Świątecznego jest zakazany. Na wjeździe postawiono kilka lat temu blokady. Wjazd na „parking” przy kortach tenisowych ma szlaban. Jak się okazuje mimo znaków, zakazów i utrudnień kierujący potrafią wjechać pod same ścieżki.
Jeden z kierujących najprawdopodobniej wjechał na teren Zalewu od strony kortów tenisowych. Wyjeżdżoną ścieżką dojechał na około 10 metrów do ścieżki i lustra wody.
Sądząc po śladach do podobnych sytuacji dochodzi dość często.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze