Hermann Göring oraz armie mocarstw biorących udział w II wojnie światowej pojawiły się dzisiaj (niedziela, 1 maja) nad kamiennogórskim zalewem.

Inscenizacja potyczki zorganizowana została w ramach tegorocznej edycji rajdu Arado. Tradycyjnie oddziały niemieckie uciekały przed zbliżającą się Armią Czerwoną. Prawdopodobnie Niemcy wieźli skarby. Ucieczka nie powiodła się, nad kamiennogórskim zalewem Niemcy stoczyli potyczkę z Sowietami i armią amerykańską. W szeregach sojuszników byli również polscy żołnierze. Niemcom nie pomogło nawet wsparcie z powietrza.
Więcej o rajdzie Arado 2016 ? kliknij tutaj

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze