Jak informuje OSP Pisarzowice, dzisiaj (wtorek, 16 października) Zespół Szkół w Pisarzowicach przyłączył się do próby bicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo- oddechowej. Strażacy pomagali w organizacji próby.
Próbę bicia rekordu organizowała fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Pisarzowicach udział w próbie wzięło 50 osób - uczniów, nauczycieli, strażaków. Chętni przez pół godziny, na zmianę, prowadzili resuscytację na kilku fantomach.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze