Reklama

Bike Maraton Polanica-Zdrój

W sobotę 12 maja odbyła się druga edycja Bike Maraton tym razem w Polanicy-Zdrój

 

Zawodnicy rywalizowali na trzech dystansach. Najdłuższa trasa (Giga)miała 75 km. Wystartowało na niej 77 osób w tym 5 kobiet Wygrał Kozak Mariusz z czasem 3.05.38 W klasyfikacji kobiet wygrała Ziółkowska Michalina z czasem 3.44.45

Na dystansie (Mega, 51km ) wystartowało 447 osób w tym 20 kobiet. Wygrał Filip Helta z czasem 2.01.05 .
Andrzej Cwenar (Stara Białka) 84 open, 38 M3, z czasem 2.34.09

Dystans (Mini 26 km) wystartowało 616 osób w tym 88 kobiet. Najlepszy na tym dystansie był Łukasz Rus z czasem 01.02.24
Alfred Przemieniecki (Lubawka, Cyklo Grupa) 29 open, M4-4, 1:11:43
Mateusz Lompart (Lubawka, Nadleśnictwo Kamienna Góra) 104 open, M2-17, 1:22:42
Mateusz Przemieniecki (Lubawka, Cyklo Grupa) 166 open, M0-12, 1:30:24
Wśród kobiet wygrała Aleksandra Podgórska z czasem 01.05.54
Dominika Niemiec (Kamienna Góra, Stowarzyszenie Klub Sportowy Pławna) 87 w open, 5 wśród kobiet, 2 w K2, czas 1:20:46
Monika Dmochowska (Lubawka, Cyklo Grupa) 349 open, 33 wśród kobiet, KM2-2, 1:48:25
Agnieszka Ptak (Lubawka, Cyklo Grupa) 357 open, 35 wśród kobiet, K4-5, 1:48:48
Kolejne zawody z tego cyklu już w Zdzieszowicach 26 maja

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama