Dzisiaj (niedziela, 23 lutego) w Zakopanem rozegrane zostały biegi narciarskie stylem dowolnym. Były to Mistrzostwa Tatrzańskiego Związku Narciarskiego i ósma edycja Biegu na Igrzyska. W zawodach wystartowali biegacze z MUKN "Pod Stróżą" Miszkowice.
W grupie juniorek A (5 km) Karolina Trzaska była druga, Anna kalina trzecia, Natalia Surdyka dziewiąta.
W rywalizacji juniorek B (5 km) Paulina Trzaska była 20.
W grupie juniorek D (2 km) Weronika Przemyślak była 36, Wiktoria Przemyślak 39.
W kategorii juniorek E (2 km) Weronika Mikołajczyk była 11, Aleksandra Mikołajczyk 16.
W grupie juniorów A (8 km) Tomasz Jurczak zajął 11 miejsce.
W rywalizacji juniorów D (2 km) Kacper Wojciechowski był 34, Grzegorz Dereń 40.
Drużynowo miszkowicki klub zajął 22 miejsce.
Wyniki za stroną organizatorów http://www.biegnaigrzyska.info/
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze