Wczoraj (czwartek, 4 października) uczniowie zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze wzięli udział w VIII Dolnośląskim Mityngu w Biegach Przełajowych Olimpiad Specjalnych w Wojcieszowie.
Klub ?Podaj Rękę? Kamienna Góra reprezentowało ośmioro zawodników oraz grupa kibiców. Uczniowie rywalizowali na dystansie 800 i 1600 metrów, których trasa wiodła wśród pięknej przyrody w okolicy Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego w Wojcieszowie. Wszyscy szczęśliwie dotarli do mety, dopingowani przez swoich kolegów do ostatnich metrów biegu. Zawodnicy z Kamiennej Góry zdobyli medale, zajmując następujące miejsca na podium:
Anastazja Horniak, Marcelina Kwiecińska ? II miejsce,
Krzysztof Dumański, Kornel Pietrowski ? III miejsce.
Trenerami zawodników była: Brygida Budaj i Anna Maksymowicz.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze