Reklama

Biegi przełajowe Olimpiad Specjalnych

Wczoraj (czwartek, 4 października) uczniowie zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze wzięli udział w VIII Dolnośląskim Mityngu w Biegach Przełajowych Olimpiad Specjalnych w Wojcieszowie.

 

Klub ?Podaj Rękę? Kamienna Góra reprezentowało ośmioro zawodników oraz grupa kibiców. Uczniowie rywalizowali na dystansie 800 i 1600 metrów, których trasa wiodła wśród pięknej przyrody w okolicy Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego w Wojcieszowie. Wszyscy szczęśliwie dotarli do mety, dopingowani przez swoich kolegów do ostatnich metrów biegu. Zawodnicy z Kamiennej Góry zdobyli medale, zajmując następujące miejsca na podium:
Anastazja Horniak, Marcelina Kwiecińska ? II miejsce,
Krzysztof Dumański, Kornel Pietrowski ? III miejsce.

Reklama

Trenerami zawodników była: Brygida Budaj i Anna Maksymowicz.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama