Siostry Wiktoria i Weronika Przemyślak rozpoczęły przygotowania do sezonu biegowego i biathlonowego 2018/19. Wczoraj (czwartek, 3 maja) wystartowały w Rybniku (woj. śląskie).
Zawodniczki MUKN "Pod Stróżą" Miszkowice wystartowały w kategorii open na dystansie 5 km w Biegu Konstytucji 3-Maja o Puchar Prezydenta Miasta. Trasa biegu wyznaczona została w terenie górzystym. Zawodnicy rywalizowali przy temperaturze ok. 28 stopni.
W klasyfikacji open zajęły 31 (Wiktoria) i 32 (Weronika) miejsce. W rywalizacji kobiet były odpowiednie 3 i 4.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze