W sobotę (31 sierpnia) w Opawie odbędzie się Bieg WOP-isty oraz Rajd Nordic Walking. Impreza będzie częścią Mitingu Biegowego 2013.
Bieg WOP-isty rozegrany zostanie na trasie o długości 20 km. Rajd Nordic Walking będzie jednocześnie Mistrzostwami Powiatu Kamiennogórskiego w tej konkurencji. Zawodnicy w obu konkurencjach ruszą na trasę o godzinie 11.00 ze stadionu w Opawie.
Szczegółowe informacje i zapisy - kliknij tutaj
Drugimi zawodami z cyklu Miting Biegowy 2013 będzie VI Maraton Beskidy i V Rajd Nordic Walking zaplanowane na 9 listopada koło Żywca.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze