Dzisiaj (środa, 29 lipca) na stadionie w Lubawce odbyła się letnia edycja Biegu Motyla. Rywalizacja amatorów odbyła się przed południem. Po południu zaplanowani mityng lekkoatletyczny.
Do biegu motyla zgłosiło się ok. 20 osób. Dzieci w wieku 9-15 lat biegały na dystansach 400 i 800 metrów. Starsi mogli stanąć do rywalizacji na dystansie jednej mili, czyli 1610 metrów. W biegu główmy rywalizowało sześciu zawodników.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze