Dzisiaj (piątek, 6 października) dzieci z grupy V Biedronki z Przedszkola Publicznego nr 1 z Kamiennej Góry (ul. Spacerowa) pojechały na wycieczkę do szkółki leśnej w Krzeszowie.
Przedszkolaki wzięły udział w zajęciach edukacyjnych z leśnikiem, kolorowały jesienne liście i wspólnie z panem Bartkiem wykonały karmnik dla ptaków.
Po spotkaniu w leśniczówce wszystkie Biedronki upiekły kiełbaski nad ogniskiem. Najedzone i zadowolone, śpiewając całą drogę, wróciły do przedszkola.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze