W Kościelisku rozegrane zostały zawody Pucharu Polski w biathlonie letnim.
W biegu sprinterskim w kategorii juniorka młodsza Weronika Przemyślak zajęła 12 miejsce, Wiktoria Przemyślak 17. W kategorii młodziczka Amelia Jęczmieniak była 3, Weronika Leśniara 21. Rywalizację młodziczek młodszych wygrała Dominika Leśniara, Kornelia Arendarczyk była 5, Weronika Dyczkowska 15, Aleksandra Szajnowska 16, Oliwia Arendarczyk 17.
W biegu na dochodzenie Wiktoria Przemyślak była 12, Weronika Przemyślak 13 (juniorki młodsze). W grupie młodziczek Amelia Jęczmieniak była 6, Weronika Leśniara 16. W rywalizacji młodzików młodszych Jakub Potoniec był 9. W kategorii młodziczek młodszych Dominika Leśniara była pierwsza, Kornelia Arendarczyk 5, Oliwia Arendarczyk 8, Aleksandra Szajnowska 17, Weronika Dyczkowska 25.
Wyniki za stroną Polskiego Związku Biathlonu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze