Reklama

Biathlonowe nadzieje olimpijskie

W miniony weekend w Kościelisku odbywały się zawody z cyklu Nadzieje Olimpijskie - Celuj w Igrzyska - Puchar Polski w biathlonie.



W biegu sprinterskim seniorów Tomasz Jurczak (AZS AWF Wrocław) zajął drugie miejsce. Sklasyfikowanych zostało 5 zawodników. W biegu seniorek Karolina Trzaska (AZS AWF Wrocław) była druga. Sklasyfikowano 2 zawodniczki. Wśród młodzików Grzegorz Dereń (UKN Melafir Czarny Bór) był czwarty, sklasyfikowano 30 zawodników. W biegu młodziczek Wiktoria Przemyślak była trzecia, Weronika Przemyślak 8, Weronika Mikołajczyk 11, Amelia Jęczmieniak 14, Aleksandra Mikołajczyk 15, Weronika Leśniara 18 - wszystkie reprezentowały UKN Melafir Czarny Bór. Sklasyfikowanych zostało 26 zawodniczek.

W niedzielę rozegrany został bieg pościgowy. Rywalizację seniorów wygrał Tomasz Jurczak (3 sklasyfikowanych zawodników). Wśród seniorek Karolina Trzaska była druga (2 zawodniczki). W kategorii młodzików Grzegorz Dereń był 4. W grupie młodziczek Wiktoria Przemyślak zajęła 6 miejsce, Amelia Jęczmieniak 9, Weronika Przemyślak 10, Weronika Mikołajczyk 13, Aleksandra Mikołajczyk 17, Weronika Leśniara 19. Sklasyfikowano 24 zawodniczki.

Wszyscy zawodnicy znani są z tras biegowych jako reprezentanci MUKN Pod Stróżą Miszkowice.

Wyniki za BGTimeSport.pl

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama