W Kościelisku odbyły się Mistrzostwa Polski w Biathlonie Letnim. Zawody rozgrywane były od 28 do 30 czerwca.
W środę (28 czerwca) odbyły się biegi indywidualne. W grupie seniorów Tomasz Jurczak (AZS AWF Wrocław) zajął 6 miejsce. Sklasyfikowanych zostało 27 zawodników. W grupie seniorek Karolina Trzaska (AZS AWF Wrocław) była 10 wśród 14 startujących. Wśród młodzików Grzegorz Dereń (UKN Melafir Czarny Bór) był 22, sklasyfikowano 40 zawodników. Wśród młodziczek Amelia Jęczmieniak była 5, Wiktoria Przemyślak 6, Weronika Leśniara 8, Weronika Mikołajczyk 15, Weronika Przemyślak 20, Aleksandra Mikołajczayk 26 (wszystkie UKN Melafir Czarny Bór), sklasyfikowano 31 zawodniczek.
W czwartek (29 czerwca) rozegrano sprinty. T. Jurczak był 22 (29 zawodników). K. Trzaska zajęła 2 miejsce (15 zawodniczek). Grzegorz Dereń był 23 (39). Rywalizację młodziczek wygrała Amelia Jęczmieniak, Wiktoria Przemyślak była 9, Weronika Mikołajczyk 11, Weronika Przemyślak 12, Aleksandra Mikołajczyk 17, Weronika Leśniara 29 (32).
Dzisiaj (piątek, 30 czerwca) odbyły się biegi masowe seniorów. K. Trzaska zajęła 11 miejsce (16). T. Jurczak był 13 (18). Młodsi zawodnicy rywalizowali w sztafetach. W drugie sztafecie Melafiru wystartował G. Dereń oraz Marcin Kaczanowski i Michał Baraniec. Chłopcy zajęli 8 miejsce na 1o sklasyfikowanych sztafet. Amelia Jęczmieniak, Wiktoria Przemyślak i Weronika Mikołajczyk zajęły trzecie miejsce. Druga sztafeta Melafiru w skłądzie Weronika Przemyślak, Weronika Leśniara i Aleksandra Mikołajczyk zajęła 7 miejsce. Sklasyfikwoanych zostało osiem sztafet.
Wymienieni zawodnicy znani są ze startów również w barwach MUKN Pod Stróżą Miszkowice.
Wyniki za http://bgtimesport.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze