Dzisiaj (poniedziałek, 5 marca) funkcjonariusze Policji i Straży Ochrony Kolei przeprowadzili na terenie powiatu kamiennogórskiego akcję Bezpieczny przejazd kolejowy.
Podczas akcji funkcjonariusze przypominali kierowcom i pieszym, z jakimi zagrożeniami mają do czynienia podczas korzystania z przejazdów kolejowych strzeżonych i niestrzeżonych. Uczestnikom ruchu drogowego funkcjonariusze przypominali w jaki sposób bezpiecznie pokonać przejazd kolejowy.

fot. policja
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze