Na placu przed BricoMarche w Kamiennej Górze trwa festyn Bezpieczne Wakacje. Zabawa zaplanowana jest do godziny 15.
Na placu ustawione zostały dmuchane zabawki dla dzieci. Jest również popcorn i wata cukrowa. Swoje stoiska przygotowali kamiennogórscy strażacy i policjanci. Na placu przygotowano miejsca na zabawy dla dzieci i dorosłych.
Policjanci pokazują służbowe wyposażenie, można również usiąść na quadzie i włączyć "koguty". Strażacy zapraszają dzieci do gaszenia ognia oraz ratowania maskotek z namiotu wypełnionego dymem.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze