Reklama

Bezpieczeństwo w powiecie

Podczas dzisiejszej (24 lutego, wtorek) piątej Sesji Rady Powiatu Kamiennogórskiego, radni zapoznali się z informacjami służb na temat bezpieczeństwa w powiecie.

Swoje sprawozdania za 2014 rok oraz ogólne informacje o działalności podległych instytucji przedstawili kierownicy jednostek podległych starostwu. Na pytania radnych do przedstawionych informacji odpowadali: Powiatowy Inspektor Sanitarny, Powiatowy Lekarz Weterynarii, Komendant Powiatowy Policji, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej oraz Wydział Zarządzania Kryzysowego. Dodatkowo o pracy OSP poinformował Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Stefan Zawierucha oraz Wiktor Król prezes Powiatowego Centrum Zdrowia.
Na sali zabrakło Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego, który przesłał pisemne sprawozdanie.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama