Reklama

Bez zwycięzcy

Urząd Miasta w Kamiennej Górze rozstrzygnął konkurs fotograficzny ?Kamienna Góra na wakacjach?. Jednym z warunków konkursu było zaakcentowanie na zdjęciu tego, iż pochodzi się z Kamiennej Góry.

 

Tematem przewodnim konkursu były wspomnienia z wakacji. Dodatkowo należało uwidocznić swoje pochodzenie z Kamiennej Góry. Interpretacja nie była określona. Mógł to być gadżet, pocztówka czy baner z herbem lub napisem. Organizatorzy liczyli na kreatywność. 

Jury z powodu niespełnienia warunku (zaakcentowania pochodzenia z Kamiennej Góry) nie mogło wyłonić zwycięzcy. Zapowiadają, że wszyscy uczestnicy, którzy przesłali zdjęcia otrzymają drobne nagrody. 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama