Urząd Miasta w Kamiennej Górze rozstrzygnął konkurs fotograficzny ?Kamienna Góra na wakacjach?. Jednym z warunków konkursu było zaakcentowanie na zdjęciu tego, iż pochodzi się z Kamiennej Góry.
Tematem przewodnim konkursu były wspomnienia z wakacji. Dodatkowo należało uwidocznić swoje pochodzenie z Kamiennej Góry. Interpretacja nie była określona. Mógł to być gadżet, pocztówka czy baner z herbem lub napisem. Organizatorzy liczyli na kreatywność.
Jury z powodu niespełnienia warunku (zaakcentowania pochodzenia z Kamiennej Góry) nie mogło wyłonić zwycięzcy. Zapowiadają, że wszyscy uczestnicy, którzy przesłali zdjęcia otrzymają drobne nagrody.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze