Wczoraj (piątek, 28 czerwca) odbyło się Walne Zebranie członków Stowarzyszenia Regionalnego "Dialog".
Zarząd stowarzyszenia otrzymał absolutorium za miniony rok.
Ponieważ kadencja obecnego zarządu dobiegła końca niezbędne były wybory nowych władz. Członkowie stowarzyszenia podjęli decyzję o powołaniu dotychczasowego zarządu na nową kadencję. Prezesem "Dialogu" pozostał Jacek Bruździak, jego zastępcą nadal jest Marek Dańczak, a sekretarzem stowarzyszenia pozostał Ryszard Moździoch.
Do stowarzyszenie przyjęty został Zbigniew Bednarek, radny powiatu kamiennogórskiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze