Od początku lipca burmistrz Kamiennej Góry Krzysztof Świątek nie ma zastępcy.
Kazimierz Kawa był zastępcą burmistrza do końca czerwca. Postanowił zakończyć zawodową aktywność i przeszedł na emeryturę.
K. Świątek zapewnia, że do końca kadencji nie zostanie powołany nowy zastępca. Burmistrz przejął obowiązki K. Kawy, a część swoich dotychczasowych zadań przekazał sekretarzowi i pełnomocnikowi ds. społecznych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze